Yükleniyor

Son Yazılar

Neden Makinist VİP Sigorta Aracılık Hizmetleri?
Neden Makinist VİP Sigorta Aracılık Hizmetleri?
Yıllardır sigorta sektöründe faaliyet gösteren ve NN Hayat ve Emeklilik şirketinin en büyük acentalarından biri olan Makinist Sigorta Aracılık Hizmetleri, ticari faaliyetlerini 2011 yılından beri NN Hayat Ortak Girişimi olarak sürdürmektedir. NN Hayat ve Emeklilik'in %50 ortaklık yapısıyla kurduğu anonim şirketlerden biri olarak, NN Hayat ve Emeklilik'in uluslararası deneyimi ve güçlü sermaye yapısını, kendi saha deneyimi ile bir araya getirmiştir. Sektörün oldukça deneyimli isimlerin bir olan Mehmet Gündoğdu öncülüğünde faaliyetlerini sürdüren Makinist Sigorta Aracılık Hizmetleri, bugün 84 milyon TL fon büyüklüğü ve 31 kişilik satış örgütü ile müşterilerine hizmet vermektedir. ​
2018-07-10 20:27:54
Neden Bireysel Emeklilik Sistemi?
Neden Bireysel Emeklilik Sistemi?
Bireysel Emeklilik Sistemi, emekliliğiniz için güvenli bir şekilde tasarruf yapmanızı ve bu tasarruflarınızı yatırıma dönüştürmenizi sağlayan özel bir sistemdir. Yatırımlarınızla elde ettiğiniz birikimi emeklilikte ister toplu para, ister emeklilik maaşı olarak almanızı sağlar. BES sisteminde sıklıkla duyduğunuz Devlet katkısı, bireysel emekliliğin teşvik edilmesine yönelik olarak devletin tüm bireysel emeklilik katılımcılarına (işveren grup emeklilik planına dahil olan katılımcılar hariç) belirli bir oranda yapacağı destek ödemesidir. Bu ödeme, devlet tarafından katılımcıların bireysel emeklilik hesaplarına yatırılmaktadır.
2018-07-10 20:27:32
Neden NN Hayat ve Emeklilik?
Neden NN Hayat ve Emeklilik?
NN Hayat ve Emeklilik, Son 10 yılda sektör ortalamasından ve Euro’dan, son 5 yılda enflasyondan ve vadeli mevduattan daha yüksek getiri sağlamıştır. 170 yılı aşan köklü bir geçmişe sahip NN Hayat başta Avrupa olmak üzere 18 ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye’de Bireysel Emeklilik Sistemi kurulduğu günden beri sektörde yer alan NN Hayat dünya çapında 17 milyon müşteriye hizmet vermektedir.   NN Hayat ve Emeklilik, sigortacılık ürünlerinin yanı sıra müşterilerine check-up, diyetisyen ve tıbbi danışmanlık hizmetlerinden konut yardım hizmetlerine, indirimli havalimanı transferlerinden araç kiralama hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ayrıcalıklar sunar.
2018-07-10 20:26:49