Yükleniyor

Makinist VİP Sigorta

MAKİNİST VIP SİGORTA A.Ş

Bireysel emeklilik ve Hayat Sigortalarında sektörde öncü aynı zamanda Lider olan şirketimiz kaliteye önem veren , insanlara yatırım yapan destekleyen , kişisel gelişime önem veren bu konuda bir çok eğitim programları olan fark yaratan bir şirketiz.

NN Hayat Emeklilik A.Ş iştiraki olup büyük bir deneyime sahip Makinist VIP A.Ş  müşterilerine VIP hizmet veren kişiye  sigorta konusu ile ilgili ihtiyaç belirleme, fayda çözüm sunma konularında uzman kadroyla çalışan tüm çalışanlarına  her konuda destek veren müşteri ve çalışan memnuniyeti Birinci sırada olan bir şirketiz.

Sosyal projelere destek veren sosyal projelerin önemli olduğunu bilen bu konuda bir çok çalışmaya imza atmış olmanın gururunu taşıyoruz . İşe alım süreçlerinde  özellikle deneyimi olmayan sigortacılığı meslek olarak seçmek isteyenlere kucak açan farklı eğitim programlarıyla bilgi ve becerisini paylaşıp sigortacı olmak isteyenlere maddi manevi destek olan şirketimiz Sigorta sektörüne eleman kazandıran,  gençlere iş imkanı sağlayan  meslek sahibi olmalarını hedefleyen ve destekleyen bir şirket olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

MAKİNİST VIP SİGORTA A.Ş

Sigortalılarımızın İhtiyaçları durumunda NN Hayat Emeklilik Makinist Vıp Ailesi olarak Maddi ve Manevi Yanlarındayız !

Nasıl Hizmet Sunuyoruz :

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları konusunda hizmet sunuyoruz 

Müşterilerimizi ofislerinde ziyaret ettiğimiz gibi ayrıca ofisimize de davet ediyoruz sigorta ihtiyaçlarını belirliyor bireysel emeklilik konusunda fon seçimini yapıyor sözleşmelerini buna göre oluşturuyoruz, ayrıca fon performansları konusunda müşterilerimizle iletişim halinde oluyor fon getirileri konusunda bilgilendirme yapıyoruz .

Hayat Sigortası ile ilgili çok ilgi gören ürünlere sahibiz 

EĞİTİM SİGORTASI ile çocuklarımızın eğitimlerini garanti altına alıyoruz 

HAYATA TUTUN SİGORTASI : Kanser dahil 17 Tehlikeli Hastalığa karşı kişileri koruyor ihtiyaç anında sigortalılarımız  kimseye muhtaç değil , böyle bir durumda biz yanlarındayız.

İYİ YAŞA HAYAT SİGORTASI : Bu ürünümüzle Vefat , Kaza sonucu ve Hastalık sonucu Maluliyet durumlarında müşterilerimizin ihtiyaçları olan maddi kayıplarını karşılıyor aynı zamanda maddi ve manevi olarak sigortalılarımızın  yanındayız.

AİLEM YANIMDA HAYAT SİGORTASI : Anne  baba ve çocuklar dahil olmak üzere tüm aileyi çağımızın hastalığı Kanser ve kanser dahil 17 Tehlikeli hastalığa karşı güvence altına alıyoruz ihtiyaç anında sigortalılarımızın yanındayız.

ÇOK İYİ BİLDİĞİMİZ BİR ŞEY VAR O DA İHTİYACINIZ OLDUĞUNDA ALAMAYACAĞINIZ TEK ŞEY SİGORTADIR !

Buna göre müşterilerimize ulaşıyor Hayatın Risklerini anlatıyor ve ihtiyaçları doğrultusunda Hayat sigortası poliçelerini düzenleyerek tüm bu risklere karşı müşterilerimizi GÜVENCE altına alıyoruz.

Çünkü HAYAT İHMALE GELMEZ !